گرامر the در زبان انگلیسی + کاربرد

تیم تحریریه

بروز رسانی شده در : 1403/04/06

گرامر the

امروزه یادگیری زبان انگلیسی ، جزو مهارت هایی که باعث پیشرفت شغلی و کاری در زندگی شما می شود به حساب می آید. آموختن این زبان کار دشواری نیست ما برای یادگیری بهتر شما در این مهارت ، صفحه گرامر زبان انگلیسی را برایتان ساخته ایم. تا با مطالعه کردن گرامرهای مختلف ، بتوانید مکالمه ای با زبان انگلیسی را به طور موثری انجام دهید. همچنین در این مقاله ، گرامر the را به همراه جزئیاتی مانند کاربرد و استفاده های آن ، که باید بدانید توضیح داده ایم. تا پایان این مطالب آموزشی همراه ما باشید.

گرامر the چیست ؟

The در زبان انگلیسی Articles نام دارد و در زبان فارسی آن را جزو حروف تعریف می شناسند. به معنای داشتن یک شئ مشخص می باشد.

کاربرد گرامر the

بعد از آشنایی با این حرف تعریف ، به کاربرد آن می پردازیم و زمانی این حرف تعریف مورد استفاده قرار می گیرد. که مخاطب تان نیز در جریان آن باشد. به طور مثال مادامی که می خواهید بگویید من یک میز دارم ( I have a table ) را در حالتی که گفتیم مشخص باشد می توانیم از The استفاده کنیم و به این صورت می باشد.

.I have the table
.I have the bag

نکته

حروف تعریف مشخص definite articles نام دارد. و حروف تعریف نامشخص indefinite articles می باشد که شامل ( a و An ) است.
حروف صدا دار شامل A ، E ، I ، O ، U می باشد و زمانی که The قبل از این حروف بیاید تلفظش تغییر می کند.

کاربرد دوم ، حرف تعریف The در گرامر the این است زمانی که چیزی را برای اولین بار می خواهیم معرفی کنیم از ( a ) استفاده می کنیم و برای دفعه دوم که می خواهیم به آن اشاره کنیم از The استفاده می کنیم. در ادامه مثالی را در جدول می بینید. دقت کنید که در ترجمه مثال ها The اشاره می کند اما معنی اشاره کردن در ترجمه آورده نمی شود.

من میبینم یک ماشینI  see a car
اون ماشین آبیThe car is blue
من یک دوربین می بینم. دوربین گران قیمتI  see a camera.The camera is expensive
من یک خودکار دارم. خودکار مشکی I have a pen. The pen  is black
من یک خونه دارم. خونه بزرگ I have a house. The house is big

جمع بندی

حال که دانستید گرامر the چیست و این حرف تعریف ، در چه زمانی کاربرد دارد. با تمرین بیشتر در این زمینه ، به راحتی می توانید در موقعیت های مختلف و در صورت نیاز از the استفاده کنید.

External source

گردآوری شده توسط تیم تحریریه استاد کامران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *