دوره های آموزشی

تمامی دوره های آموزشی استاد کامران کروژدهی

دوره 260 واژه

در این دوره میخوایم با هم یک عالمه کلمه جدید و کاربردی در زندگی روزمره رو با آموزشی جذاب ببینیم. برای ثبت نام در دوره همین الان اقدام کن!

دوره 300 واژه ضروری

دوره 300 واژه یکی از دوره هایی است که برای تقویت دایره لغات شما عزیزان طراحی شده است. با ما تو این دوره همراه شو تا کلمات کاربردی جدیدی یاد بگیری!

دوره فرندز 1

حتما همه شما عزیزان سریال معروف فرندز را تماشا کرده اید. توی این دوره قسمت هایی از سریال فرندز رو که اصطلاحات کلیدی دارن رو آموزش میدیم!

دوره فرندز 2

دوره فرندز 2 ، با توجه به درخواست های مکرر شما عزیزان آماده شده است. همانند دوره فرندز 1 توی این دوره هم با هم قراره با لذت زبان انگلیسی یاد بگیریم!

دوره گرامر

قطعا یکی از مشکل ترین بخش های زبان انگلیسی برای زبان آموزان، گرامر هستش. توی این دوره میتونین گرامر رو با ساده ترین روش یاد بگیرید.

دوره مکالمه فوری

دوره ای ضبط شده در آمریکا. این دوره داخل کشور آمریکا ضبط شده که نیاز های مکالمه روزمره شما رو برطرف میکند. همین الان زبان انگلیسیتو قوی کن!

دوره آینده ساز

دوره آینده ساز شامل پشتیبان اختصاصی می باشد که در طول دوره تمامی تمارین شما را اعم از ارسال فعالیت ها ، مرور پادکست ها ، آزمون ها و … را مورد بررسی اختصاصی قرار می دهد. 

دوره آهنگ(تقویت لیسنینگ)

این دوره باعث تقویت لیسنینگ شما و درک شما از مطالب میشود.شامل 10 جلسه موزیک ویدیو های معروف خارجی می باشد . استاد کامران تمامی جملات و کلمات را نکته به نکته بررسی میکنند و معنی لغات و جملات را به شما اموزش می دهند

دوره 301 لغت

دوره 301 لغت استاد کامران کروژدهی  در 15 درس که هر درس شامل 20 لغت و یک داستان جذاب است که باعث گسترش دایره لغات شما می شود و می توانید این لغات را در مکالمات روزمره زندگی خود به کار ببرید و این لغات باعث تقویت مکالمه شما می شود .