مقدمه : جلسه مقدماتی دوره رایگان زبان انگلیسی

یاسر قادری

بروز رسانی شده در : 1401/12/24

جلسه مقدماتی دوره رایگان زبان انگلیسی

توضیحات :

همه ما با اهمیت بسیار بالای زبان انگلیسی در دنیای امروزه آشنا هستیم. همین امر موجب شده است تا بسیاری از کاربران گرامی به دنبال یک دوره اموزش زبان انگلیسی مناسب باشند. اگرچه دوره‌های مختلفی در این زمینه ارائه شده است، اما با دوره آموزشی کامران کروژدهی، در کم‌ترین زمان ممکن به هدف نهایی خود خواهید رسید.


این دوره به نحوی تهیه شده است که کلیه کاربران، حتی افراد که آشنایی چندانی با زبان انگلیسی ندارند نیز بتوانند از آن نهایت استفاده را ببرند. شما نیز می‌توانید ازجمله کاربرانی باشید که با انتخاب این دوره گام مهمی را به سمت پیشرفت خود در زبان انگلیسی بر می‌دارند.
از نظر بسیاری از کاربران عزیز این دوره به‌عنوان بهترین دوره آموزشی زبان انگلیسی به‌صورت کاملاً حرفه‌ای شناخته شده است. بهره‌گیری از جدید‌ترین تکنیک‌های آموزشی را می‌توان یکی از مهم‌ترین عوامل مربوط به این موضوع دانست. با انتخاب این دوره شما نیز می‌توانید مانند سایر کاربران، زبان انگلیسی را به بهترین شکل ممکن فرا بگیرید.

با انتخاب این دوره سطح زبانتان به‌خوبی پیشرفت می‌کند

یکی از مهم‌ترین مواردی که در دوره اموزش زبان انگلیسی کامران کروژدهی به آن پرداخته می‌شود، بحث ایجاد اشتیاق جهت ادامه فرایند یادگیری زبان است. متأسفانه یکی از مهم‌ترین مواردی که از آن به‌عنوان دلیل مهم عدم یادگیری کاربران یاد می‌شود، نبودن اشتیاق مناسب برای یادگیری است.
بسیاری از کاربران گرامی دارای استعداد بسیار مناسبی جهت یادگیری زبان انگلیسی هستند، اما به دلیل نداشتن علاقه نمی‌توانند به‌صورت مداوم نسبت به یادگیری زبان اقدام کنند. در این دوره به شما آموزش داده می‌شود که چطور می‌توانید اشتیاق خود را برای این امر چندین برابر کنید.


تحقیقات مختلفی نشان داده است که بدون اشتیاق، فرایندی همچون یادگیری زبان‌های جدید به شکل مناسب دنبال نمی‌شود. در این دورۀ اموزش زبان انگلیسی شما با کلیه ترفندهای موجود جهت افزایش میزان اشتیاق خود در این رابطه آشنا خواهید شد. با استفاده از این دوره فوق‌العاده، یادگیری زبان انگلیسی به جزئی از زندگی روزمره شما تبدیل می‌شود و در نتیجه به‌صورت روزانه سعی خواهید کرد که میزان مهارت خود را در این زمان بهبود ببخشید.


باتوجه‌به اهمیت بسیار بالای زبان انگلیسی در جامعه امروزه، یادگیری افزایش میزان اشتیاق یک امر کاملاً ضروری محسوب می‌شود. شایان ذکر است که از بین انواع مختلف دوره‌های مخصوص یادگیری زبان انگلیسی، تنها این دوره، به طور کامل به این مبحث می‌پردازد.
این دوره موجب افزایش اشتیاق شما می‌شود.


محتوای دوره

این دوره اموزش زبان انگلیسی باتوجه‌به جدیدترین تکنیک‌های روز تهیه شده است. با تهیه این دوره می‌‌توانید خیال کاملاً راحتی از بابت یادگیری زبان انگلیسی به بهترین شکل ممکن و با استفاده از تکنیک‌های کاملاً بومی‌سازی شده داشته باشید.
این تکنیک‌ها توسط آقای کروژدهی به صورت بسیار حرفه‌ای بومی‌سازی شده‌اند تا شما عزیزان بتوانید خیال راحتی از بابت یادگیری کلیه دروس مربوطه به بهترین شکل ممکن داشته باشید. بهره‌گیری از این دوره برای کلیه علاقه‌مندان به یادگیری زبان انگلیسی یک امر ضروری به نظر می‌رسد.


در این دوره اموزش زبان انگلیسی به مباحث بسیار مهم و ابتدایی در این زمینه پرداخته می‌شود. مباحثی همچون چگونگی برقراری ارتباط با انگلیسی‌زبانان، انجام امور مختلف به شکل روزانه و … تنها جز کوچکی از کل دوره مزبور است که طی 7 جلسه به‌صورت رایگان به شما عزیزان آموزش داده می‌شود. همچنین این نکته قابل ذکر است که جزوه این دوره به‌صورت پی‌دی‌اف در اختیار شما زبان‌آموزان قرار خواهد گرفت.
شما می‌‌توانید با شرکت در این دوره خیلی راحت و سریع چنین مباحثی را فرا گیرید. تجربه کاربران عزیز نشان‌ داده است که از بین دوره‌های مختلف موجود جهت یادگیری زبان انگلیسی با تکنیک‌های جدید، دوره آموزشی مخصوص کامران کروژدهی بهترین گزینه موجود است.

امکان ارتباط با مربیان آموزشی

در طول استفاده از این دوره اموزش زبان انگلیسی شما باید تمرین‌های گفته شده را به پشتیبان‌های ما ارسال کنید. بیش از بیست مربی مختلف آماده دریافت تمرین‌های شما از طریق شبکه‌های مجازی هستند. این مربیان حرفه‌ای حاضر هستند تا در هر لحظه به کلیه پرسش‌های شما عزیزان در زمینه‌های مختلفی همچون مکالمه، شنیدار و … پاسخ دهند.
این مزیت نیز ازجمله مواردی به شمار می‌آید که تنها با شرکت در دوره آموزش زبان کامران کروژدهی به آن دست پیدا می‌‌کنید. پس همین الان دست به کار شوید و با انتخاب این دوره آموزشی رایگان آینده‌ای روشن را برای خود در زمینه یادگیری زبان انگلیسی بسازید. این دوره برای تقویت اسپیکینگ و گرامر شما یک انتخاب عالی است. علاوه بر این،‌ پس از پایان دوره امکان شرکت در یک آزمون فاینال نیز برای شما عزیزان وجود دارد.

سخن پایانی

هیچ کسی نمی‌‌توان منکر اهمیت بسیار بالای زبان انگلیسی در زندگی روزمره ما شود. این زبان یک زبان بین‌المللی است که در حوزه‌های مختلف فرهنگی،‌ علمی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما نیز می‌‌توانید مانند بسیاری از کاربران در کوتاه‌ترین زمان ممکن این زبان را یاد بگیرید.
این دوره اموزش زبان انگلیسی رایگان با استفاده از تکنیک‌های آموزشی بومی‌سازی شده به تولید رسیده است. با انتخاب این دوره فوق‌العاده علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی، میزان اشتیاق شما جهت یادگیری مباحث پیچیده‌تر در این زمینه افزایش می‌يابد؛ بنابراین، اگر به دنبال بهترین دوره برای یادگیری زبان انگلیسی هستید، دوره زبان رایگان استاد کامران کروژدهی بهترین گزینه موجود برای شما عزیزان است.

گردآوری شده توسط تیم تحریریه استاد کامران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *