وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
رايگان

کتاب 301 لغت

نوع دوره : Pdf , podcast

رایگان

کتاب 301 لغت

دوره 301 لغت استاد کامران کروژدهی  در 15 درس که هر درس شامل 20 لغت و یک داستان جذاب است که باعث گسترش دایره لغات شما می شود و می توانید این لغات را در مکالمات روزمره زندگی خود به کار ببرید و این لغات باعث تقویت مکالمه شما می شود .

در این دوره با وجود تیم قدرتمند استاد کامران که همراه شما عزیزان خواهند بود میتوانید به ساده ترین روش مکالمات خودتان را تقویت کنید .

تیم قدرتمند پشتیبانی هم در طول دوره همراه شما زبان آموزان عزیز خواهد بود و پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند .

همینطور با آزمون هایی که در این دوره بی نظیر وجود دارد می توانید میزان تقویت دایره لغات خودتان را بسنجید .  

کتاب دوره 301 لغت در بردارنده ی ضروری ترین کلمات زبان انگلیسی می باشد. 

تمامی تلاش تیم قدرتمند استاد کامران در این کتاب این است که به راحت ترین روش ممکن با استفاده از به روزترین شیوه یادگیری و ایجاد فضای واقعی در کتاب توانایی افزایش دایره لغات انگلیسی را به دست آورید .

امید است که با این دوره ارزنده مسیر یادگیری شما عزیزان را هموارتر کرده باشیم . 

محکم پشتت ایستاده ایم    I can and I will 

در دوره 301 لغت چه یاد میگیرید :

بعد از خرید دوره چه چیزی دریافت خواهید کرد؟

هنگام ثبت نام دوره از شما خواسته می شود تا ابتدا در سایت ثبت نام نمایید. پس از ثبت نام در سایت شما به درگاه پرداخت متصل می شوید که میتوانید با خیالی راحت پرداخت خود را انجام دهید و بلافاصله پس از پرداخت میتوانید از دوره استفاده نمایید.

نکاتی در مورد استفاده از دوره :

1- شما میتوانید دوره خریداری شده را روی همه سیستم عامل ها ( اندروید ، ios ، مک ، ویندوز ، لینوکس ، تلوزیون های هوشمند و … ) با ورود به سایت و وارد شدن به پنل کاربری خود استفاده کنید.

2- در صورت بروز هرگونه مشکل مانند فراموشی رمز عبور ، مشکل در ثبت نام ، و هر چیز دیگه ای اصلا نگران نباشید، فقط کافی از طریق یکی از راه های زیر با ما ارتباط بگیرین تا براتون مشکل رو برطرف کنیم.